اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی

آوریل 5, 2018 Off By admin

اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی :

بندی سرمایه گذاری در صنایع مختلف كه مرتبط با حوزه فعالیت بانك صنعت و معدن هستند، ارایه می شود. بدین منظور پس از تعریف معیارها و زیرمعیارهای تاثیرگذار در مساله، اوزان هر معیار و زیرمعیار بر اساس نظرات خبرگان برآورد می گردد. برای فرآیند تركیب در تصمیم گیری از روش TOPSIS سلسله مراتبی با رویكرد فازی استفاده شده است. رویكرد فازی به دلیل توانایی كمی سازی عوامل كیفی و همچنین مدلسازی عدم قطعیت در خطاهای برآورد برخی از عوامل كمی انتخاب شده است. نتایج حاصل از مدل می تواند در تدوین برنامه ها و جهت گیری های كوتاه مدت و بلند مدت سرمایه گذاری بانك صنعت و معدن مورد بهره برداری قرار گیرد. با این حال مدل ارایه شده قابلیت استفاده در موقعیت های مشابه این تحقیق را دارد.

كلید واژه: سرمایه گذاری، اولویت بندی، تاپیس فازی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی وارد صفحه فروش فایل دانلودی اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اولویت بندی سرمایه گذاری با استفاده از روش تصمیم گیری گروهی TOPSIS سلسله مراتبی در محیط فازی

دانلود این فایل