بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران

می 19, 2018 Off By admin

بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی - عروقی در جمعیت ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران :

برای تشخیص سریع و دقیق استفاده شد. اساس آزمون روش Multiplex PCR و هیبریدیزاسیون بر روی نوار آزمون است. این نوار شامل خطوط موازی حاوی پروب های الیگونوكلئوتیدی خاص آللی است. شیوع جهش MTHFR A1298C در جمعیت مورد بررسی 0.42 بود كه رقم بالایی است. فراوانی جهش MTHFR A1298C در ایران كمتر از اروپاست، اما بیشتر از فراوانی های گزارش شده از هندوستان و بیشتر كشورهای منطقه آسیاست. در این مطالعه، نحوه توزیع آلل جهش یافته MTHFR A1298C در نژادهای مختلف جمعیت ایران بررسی شده و نتایج آن با مطالعات صورت گرفته مقایسه شده است. پژوهش اخیر تنها مطالعه ای است كه تاكنون بر روی پلی مورفیسم ژنی MTHFR A1298C در ایران انجام شده است.

كلید واژه: ترومبوز وریدی، پلی مرفیسم ژنی، متیلن تتراهیدروفولات ردوکتاز، فرکانس ژنی، ایران

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسی ژنتیکی پلی مورفیسم MTHFR A1298C به عنوان عامل ایجاد بیماری های قلبی – عروقی در جمعیت ایران

دانلود این فایل