بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان

می 19, 2018 Off By admin

بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان :

به فرد بودن) و عوامل اجتماعی (تاثیرپذیری از دیگران و توجه به اطلاعات مقایسه اجتماعی) را بر الگوهای مصرفی دانشجویان دختر بسنجد. تحقیق حاضر با روش پیمایشی انجام شده و ابزار جمع ‌آوری داده‌ ها، پرسشنامه است. نمونه آماری این پژوهش 369 دانشجوی دختر مشغول به تحصیل در دانشگاه اصفهان بوده و نمونه ‌گیری به شیوه تصادفی طبقه‌ بندی انجام شده است. یافته ‌ها نشان می ‌دهد که الگوی مصرفی افراد نمونه، در انتخاب و مصرف محصولات، متمایل به الگوی مصرف منزلت ‌گرا بوده است. همچنین عوامل فردی (تمایل به منحصر به فرد بودن) و اجتماعی (توجه به اطلاعات مقایسه اجتماعی) تاثیر مثبتی بر مصرف منزلت ‌گرا دارند، در زمینه مصرف بی ‌توجه به نقش نیز عوامل فردی (تمایل به منحصر به فرد بودن) و عوامل اجتماعی (تاثیرپذیری از دیگران و توجه به اطلاعات مقایسه اجتماعی) تاثیر منفی بر این الگوی مصرفی داشته است.

كلید واژه: رفتار مصرف کننده، مصرف بی توجه به نقش، مصرف منزلت ‌گرا، دانشجویان دختر، الگوهای مصرفی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسی الگوهای مصرفی دانشجویان دختر دانشگاه اصفهان

دانلود این فایل