تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی

آوریل 30, 2018 Off By admin

تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی :

آن 11 روز عدم کاربرد دریافت می کردند. در روزهای 28 و 31 روزگی نمونه خون برای اندازه گیری پاسخ ایمنی گرفته شد. متوسط مصرف خوراک روزانه، ضریب تبدیل غذایی و متوسط اضافه وزن روزانه در روزهای 14، 28 و 42 روزگی اندازه گیری شدند. مطالعه حاضر نشان داد که استفاده از 1 درصد پودر اندام هوایی سرخارگل اثرات معنی داری بر متوسط افزایش وزن روزانه، ضریب تبدیل غذایی و پاسخ ایمنی بر علیه گلبول قرمز شسته شده گوسفندی در جوجه های گوشتی داشت ((p<0.05. در حالیکه استفاده از سطح 0.5 درصد پودر اندام هوایی گیاه سرخارگل تاثیر معنی داری بر شاخص های فوق نداشت. از این مطالعه چنین برداشت می شود که می توان از سطح 1 درصد پودر اندام هوایی سرخارگل به عنوان محرک رشد و سیستم ایمنی در جیره غذایی جوجه های گوشتی استفاده نمود.

كلید واژه: دوره های مکرر کوتاه زمان، جوجه های گوشتی، سرخارگل، عملکرد، پاسخ های ایمنی

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل تاثیر کاربرد دوره های مکرر کوتاه زمان سرخارگل با سطوح مختلف بر ایمنی و عملکرد جوجه های گوشتی دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل