تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران

آوریل 30, 2018 Off By admin

تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران :

نتایج حاصل از تخمین مدل نشان داد که در میان متغیرها، نرخ حق ‌بیمه بالاترین اثر را بر تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان داشته و بعد از آن به ‌ترتیب متغیرهای تعداد شعب و نمایندگی ها، درآمد ملی و در نهایت خسارت پرداختی، بر تقاضای بیمه اثر می گذارند. با توجه به نتایج حاصل از تخمین مدل، فرضیه‌ های مربوط ‌به مثبت ‌بودن رابطه تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان با متغیرهای خسارت پرداختی، درآمد ملی و تعداد شعب و نمایندگی ها تایید شده و رابطه معکوس نرخ حق ‌بیمه با تقاضای بیمه اثبات شده است.

كلید واژه: بیمه مسوولیت حرفه ‌ای پزشکان، روش ARDL & ECM تقاضای بیمه

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

تخمین تابع تقاضای بیمه مسوولیت حرفه ای پزشکان در ایران

دانلود این فایل