بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران)

آوریل 5, 2018 Off By admin

بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران) دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران) :

ی کارآمد است. در نظام بانکی ایران، تجهیز منابع و تخصیص آن در قالب تسهیلات بانكی همچنان اصلی‌ ترین وظیفه بانک ‌های تجاری را تشکیل می ‌دهد. در این پژوهش با استفاده از روش رگرسیون لجستیک یک نمونه تصادفی 455 تایی (323 مشتری خوش‌ حساب و 132 مشتری بدحساب) از شرکت ‌های حقوقی را که در سال 1387 از بانک ‌ملی ایران شعب شهر تهران تسهیلات اعتباری دریافت نموده ‌اند، بررسی کرده ‌ایم. ابتدا 39 متغیر توضیح ‌دهنده شامل متغیرهای کیفی و مالی با استفاده از روش 5c شناسایی شده و در نهایت 11 متغیر را که اثر معنا‌داری بر ریسک اعتباری و تفکیک بین دو گروه از مشتریان خوش ‌حساب و بد‌حساب داشتند، انتخاب کرده و مدل نهایی را به وسیله آنها برازش کرده ‌ایم. در مدل برازش شده، معنا‌داری ضرایب، با استفاده از آماره Wald و معنا‌داری کل رگرسیون، با استفاده از آماره LR (در سطح اطمینان 95 درصد)، مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان می ‌دهد كه بر اساس شاخص ‌های آماری، این توابع از نظر ضرایب و همچنین قدرت تفكیک كنندگی معنادار بوده و اعتبار بالایی دارند.

كلید واژه: مشتریان ‌حقوقی، ریسک اعتباری، رگرسیون لجستیک، امتیازدهی اعتباری، تسهیلات اعتباری

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسی عوامل موثر بر ریسک اعتباری اشخاص حقوقی بانک ‌ها (مطالعه موردی شعب بانک ملی ایران، شهر تهران)

دانلود این فایل